تامین مهندس ، تامین مهندس رتبه دار ، مهندس امتیاز آور ، قیمت مدرک جهت رتبه بندی شرکت

 

تامین مهندس
تامین مهندس

تامین مهندس

 

شرکت ها برای تأمین مهندس باید به این نکته توجه نمایند که یک مهندس امتیازآور لازم است دارای حداقل هفت سال سابقه کار و پرداخت ۳۶ ماه حق بیمه در چهار سال اخیر باشد.

اجاره مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی شرکت

 

اگر شرکتی مهندس امتیازآور نداشته باشد می‌تواند نسبت به اجاره مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی شرکت اقدام کند. روش کار به این ترتیب است که مهندسینی در خارج از شرکت که دارای سوابق کاری و بیمه ای کافی برای رتبه بندی هستند شناسایی شده و مدرکشان برای اخذ رتبه اجاره می شود.

قیمت اجاره مدرک جهت رتبه بندی

 

اخذ رتبه برای شرکت های پیمانکاری شرایط متعددی دارد یکی از این شرایط داشتن مهندسین امتیازآور می‌باشد. اگر یک شرکت فاقد چنین شرطی است می‌تواند با افراد واجد شرایط در خارج از شرکت وارد مذاکره شده و مدرک آن‌ها را برای اخذ رتبه اجاره نماید. قیمت اجاره مدرک جهت رتبه بندی عدد ثابتی نیست و بستگی به توافق طرفین و سابقه فرد دارد.

استعلام مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی

 

مدارک ارائه شده برای افرادی که به عنوان مهندسین امتیاز آور شرکت معرفی می‌شوند باید تأیید شود. در صورتی که استعلام مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی تأیید نگردد، روند اخذ رتبه با مشکل روبرو خواهد شد.

تامین مهندس جهت رتبه بندی

 

شرکت هایی هستند که به دنبال مهندس جهت رتبه بندی می گردند. این شرکت ها با پرداخت مبلغی، مدرک مهندسین واجد شرایط رتبه بندی را اجاره می کنند. اما عدم اطلاع از عواقب این کار ممکن است برای طرفین ایجاد مشکلات جدی نماید. پس قبل از هر گونه اقدام با افراد یا موسساتی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشورت کنید.

 

تامین مهندس رتبه دار
تامین مهندس رتبه دار

 

تامین مهندس رتبه دار

 

شرکت ها می‌توانند برای دو رشته تقاضای اخذ رتبه پیمانکاری کنند و برای این کار باید در شرکت خود دو نفر مهندس رتبه دار داشته که هر کدام دارای حداقل سه سال پرداخت بیمه در رشته مورد نظر باشند. در غیر اینصورت باید نسبت به تأمین مهندس رتبه دار اقدام نمایند.

قیمت مدرک جهت رتبه بندی

 

مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی باید با رشته مورد تقاضا مرتبط بوده و فرد دارنده مدرک دارای سابقه بیمه کافی باشد .قیمت مدرک تحصیلی بستگی به سابقه، مقطع تحصیلی و … دارد و نمی‌توان برای آن عدد مشخصی تعیین نمود.

اجاره مدرک جهت رتبه بندی

 

اجاره مدرک جهت رتبه بندی برای شرکت های فاقد نیروی امتیاز آور می‌تواند یک اقدام مفید باشد. شرکت های پیمانکاری می‌توانند با در نظر گرفتن سابقه کار و مقطع تحصیلی افراد برای اجاره مدرک تحصیلی آن‌ها اقدام نمایند.

قیمت اجاره مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی شرکت

 

شرکت پیمانکاری برای اخذ رتبه بهتر است دارای هیئت مدیره ای باشد که حداقل دو سوم از آن‌ها دارای مدرک تحصیلی مرتبط با رشته مورد تقاضا باشند. اگر شرکتی چنین شرطی ندارد در روند اخذ رتبه بندی با مشکل مواجه خواهد شد. راهکاری که در این شرایط پیشنهاد می‌شود اجاره مدرک تحصیلی افراد واجد شرایط است. اما قیمت اجاره مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی به صورت توافقی و با توجه به سابقه افراد تعیین می شود.

مشکلات فروش مدرک جهت رتبه بندی

 

این روزها در سایت‌های مختلف آگهی های بسیاری برای فروش مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی دیده می شود. اما باید بدانید اگر اطلاعات حقوقی کافی در این زمینه نداشته باشید، با مشکلات فروش مدرک جهت رتبه بندی مواجه خواهید شد. پس قبل از هر گونه اقدام با افراد و موسساتی که در این زمینه آگاهی و تجربه کافی دارند مشورت نمایید.

 

قیمت مدرک جهت رتبه بندی شرکت
قیمت مدرک جهت رتبه بندی شرکت

 

قیمت مدرک جهت رتبه بندی شرکت

 

وجود مهندس امتیاز آور برای اخذ، تمدید و ارتقا رتبه در شرکت های پیمانکاری مورد نیاز است. اما برخی شرکت ها با کمبود یا فقدان مهندس امتیازآور روبرو هستند به همین جهت اقدام به اجاره مدرک مهندسین خارج از شرکت می کنند. قیمت مدرک جهت رتبه بندی شرکت برای هر مهندس با توجه به مدرک و سابقه کار او متفاوت می باشد.

قیمت مدرک مهندسی عمران جهت رتبه بندی

 

وجود مهندس عمران در هیئت مدیره یک شرکت پیمانکاری بسیار حائز اهمیت است. زیرا می‌تواند در رتبه بندی شرکت امتیاز ویژه ای محسوب شود. شرکت هایی که فاقد چنین فردی هستند می‌توانند از امتیاز اجاره مدرک فرد یا افراد خارج از شرکت استفاده نمایند.  قیمت مدرک مهندسی عمران جهت رتبه بندی به سابقه فرد و توافق طرفین بستگی دارد.

سایت استعلام مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی

 

برای اعتبارسنجی رتبه بندی نیاز است تا از مدارک تحصیلی افراد امتیاز آور استعلام گرفته شود. اما سایت استعلام مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی به صورت جداگانه وجود ندارد.

تامین مهندس امتیاز آور

 

تأمین مهندس امتیازآور جهت اخذ رتبه از اقداماتی است که یک شرکت پیمانکار یا مشاور باید انجام دهد. تحصیل در رشته مورد تقاضا و داشتن سوابق بیمه ای کافی از شرایطی است که این مهندسین باید داشته باشند.

مهندس عمران جهت رتبه بندی

 

برای رتبه بندی وجود نیروی فنی و مهندسی در هیئت مدیره شرکت ضروری است. در این میان مهندسین عمران یکی از نیروهای مهم امتیازآور محسوب می شوند. برای انتخاب یک مهندس عمران جهت رتبه بندی باید به سابقه کار و پرداخت بیمه او توجه کنید.

 

مدرک جهت رتبه بندی
مدرک جهت رتبه بندی

 

مدرک جهت رتبه بندی

 

مدرک جهت رتبه بندی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و در رشته‌های برق، عمران، مکانیک، کشاورزی، صنایع، شهرسازی، سدسازی، زمین شناسی، معدن، زلزله، تونل، آبیاری و … قابل قبول است.

مدرک جهت رتبه بندی شرکت

 

به مبلغی که بابت اجاره مدرک جهت رتبه بندی از طرف شرکت های پیمانکاری پرداخت می‌شود مالیات مستقیم تعلق می گیرد.

فروش مدرک جهت رتبه بندی

 

در شرکت ها اگر تخلفی صورت گیرد اولین فردی که احضار می شود شخص مدیرعامل است. پس در هنگام فروش مدرک جهت رتبه بندی به یاد داشته باشید که سمت مدیرعاملی در شرکت مورد نظر به شما داده نشود. همچنین بهتر است قبل از هر گونه اقدام با افراد و مؤسساتی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشورت کنید.

مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی

 

شرکت هایی که فاقد مهندسین امتیاز آور هستند برای اجاره مدرک تحصیلی جهت رتبه بندی اقدام به انعقاد قرارداد با فرد واجد شرایط می کنند. این قرارداد یک قرارداد مدنی و از نوع مشارکت است که طبق آن فرد دارای مدرک تحصیلی مشخص، مدرک خود را در ازای دریافت مبلغی به شرکت پیمانکاری جهت رتبه بندی اجاره می دهد.

 

مهندس امتیاز آور
مهندس امتیاز آور

 

مهندس امتیاز آور

 

مهندس امتیاز آور باید دارای سابقه کار در یک شرکت دارای رتبه بندی باشد. یعنی از طرف شرکت، دارای سابقه پرداخت بیمه بوده و در انجام پروژه ها نیز نقشی اساسی داشته باشد.

افراد امتیاز آور مهندسین مشاور

 

داشتن مدرک تحصیلی در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد و همچنین سابقه فعالیت طولانی مدت و پرداخت حق بیمه از عواملی است که می‌تواند موجب تمایز افراد امتیاز آور مهندسین مشاور در شرکت های مختلف شود.

 

مهندس جهت رتبه بندی
مهندس جهت رتبه بندی

 

مهندس جهت رتبه بندی

 

شرکت هایی که می‌خواهند برای اخذ رتبه اقدام کنند باید دارای مهندس امتیازآور باشند. مهندس جهت رتبه بندی باید دارای ۷ سال سابقه پرداخت بیمه در رشته مورد تقاضا باشد یا اینکه دو نفر از مهندسین شرکت دارای ۳ سال سابقه پرداخت بیمه در رشته مورد نظر باشند.

ارائه مدرک جهت رتبه بندی

 

ارائه مدرک جهت رتبه بندی می‌تواند شما را در معرض بسیاری از مسئولیت ها و تعهدات مالیاتی قرار دهد. باید بدانید طبق قراردادی که برای اجاره مدرک خود جهت رتبه بندی انعقاد می‌کنید باید اظهارنامه مالیات بر عمل‌کرد تسلیم نموده و مالیات آن را که جزو مالیات های مستقیم است بپردازید.

مدرک عمران جهت رتبه بندی

 

شرکت های پیمانکاری باید در هیئت مدیره خود افراد امتیازآور داشته باشند. منظور از افراد امتیاز آور افرادی هستند که دارای مدرک مهندسی در رشته مورد تقاضا برای رتبه بندی می باشند. مدرک عمران جهت رتبه بندی شرکت هایی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

مطلب پیشنهادی

انحلال شرکت

انحلال شرکت ، انحلال شرکت با مسئولیت محدود ، منحل کردن شرکت ، انحلال شرکت سهامی خاص

    انحلال شرکت     به برچیده شدن، اربین رفتن و تعطیل شدن یک …

مشاوره رایگان